Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Małachowskiego

Małachowskiego, Ozorków, łódzkie

  • 389 000 zł
  • 73 m²
  • 5 328,77 zł/m²

Zdjęcie

Julia

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Małachowskiego

Małachowskiego, Ozorków, łódzkie

zaktualizowane:
16 maja 2026

389 000 zł

73 m²

5 328,77 zł/m²

Mieszkanie, ul. Małachowskiego

Zaktualizowane: 16 maja 2026

389 000 zł 73 m² 5 328,77 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 73 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica

Opis nieruchomości

M5. Tylko 5328 zł/m². Ustawne, Rodzinne 73 m² i aż 4 pokoje Świetna cena za m². Przestrzeń, której szukasz
Nie przepłacaj za cudze meble i rozwiązania - masz pełną swobodę by wyposażyć mieszkanie tak jak chcesz i stworzyć w swoim stylu.

Uwaga! Ozorków ul. Małachowskiego - tylko 5 328 zł /m2

To mieszkanie to doskonały wybór dla osób, które pragną połączyć przestrzeń z najwyższym komfortem i wygodą. (...)

Agent

Julia

503 106...

503 106 881

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Julia

503 106...

503 106 881

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

503 106...

503 106 881

Zostaw telefon, oddzwonimy

Zostaw telefon, oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Wysyłanie wiadomości